reklamı kapat

POPÜLER

Green Lantern

Green Lantern iddialarının ulaştığı son nokta: Tom Cruise

DC’nin sevilen kahramanlarından biri olan Green Lantern‘ın yeniden beyaz perdeye aktarılacağını bir süredir biliyoruz. Şimdiye kadar birçok oyuncunun adı bu rolle anıldı. Ancak son iddialara bakılırsa Warner Bros. Hal Jordan rolü için Tom Cruise’u düşünüyor!

Ryan Reynolds’ın seneler önce büyük bir başarısızlığa dönülen filminin ardından Warner Bros bu kez şansını Green Lantern Corps filmiyle denemek istiyor. Uzun zamandır bu projenin başrolünü üstlenecek ismin arandığını biliyor. Armie Hammer sık sık gündeme gelen bir isim olsa da, bir türlü ‘evet’ yanıtını vermedi. Dolayısıyla beklentilerimiz boşa gitti. Görünen o ki stüdyo şimdi aksiyon filmlerinin yıldızı Tom Cruise’a rol vermeyi düşünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Enteresan planlar

Söylentilere bakılırsa Warner Bros. filmin yönetmeni olması için Görevimiz Tehlike’deki çalışmasıyla adından söz ettiren Christopher McQuarrie ile görüşüyor. Fakat iddialar bununla sınırlı kalmıyor. Stüdyonun aynı zamanda Görevimiz Tehlike’nin yıldızı Tom Cruise‘la da ilgilendiği söyleniyor. Universal’ın Karanlık Evren planlarının batmasının ardından oyuncuyu kendi saflarına çekmeye çalıştıkları iddia ediliyor. Justice League’in başarısızlığının ardından Green Lantern Corps’u Cruise’un kurtarabileceği düşünülüyor.

Şimdiye kadar çizgi roman uyarlamalarından ve süper kahraman filmlerinden uzak duran Tom Cruise’un bu teklife sıcak bakıp bakmadığı ise belli değil. Öte yandan oyuncunun Hal Jordan karakteri için ne kadar uygun olduğu da tartışılır.