reklamı kapat

POPÜLER

Justice League posterinde Green Lantern mesajı

DC çizgi romanlarından uyarlanan Justice League‘in izleyici karşısına çıkmasına az bir zaman kala tanıtım çalışması hız kazandı. Warner Bros. her geçen gün yeni bir paylaşım yaparak hayranları heyecanlandırıyor. Son olarak Aquaman’in yer aldığı bir poster gün yüzüne çıktı. Ancak görünen o ki bu posterdeki tek kahraman Arthur Curry değil.

Bildiğiniz gibi Justice League’e dair şimdiye kadar paylaşılan tüm içeriklerde sadece Batman, Wonder Woman, The Flash, Aquaman ve Cyborg‘u gördük. Bunun yanında filmin ilerleyen dakikalarında Superman’in de geri döneceğini tahmin ediyoruz. Paylaşılan son poster ise tek sürprizin Superman olmayacağına işaret ediyor.

Justice League’in sosyal medya hesaplarında paylaşılan posterde Jason Momoa‘nın hayat verdiği Aquaman görülüyor. Yakın çekim olan bu hareketli posterde dikkat çeken iki detay var: “All in” sloganının yeşil renkte olması ve Arthur Curry‘nin yüzüne yansıyan yeşil ışık. Tahmin edebileceğiniz üzere yeşil direkt olarak akla Green Lantern’i getiriyor. Justice League’in önemli üyelerinden biri olan Green Lantern hayranların beyaz perdede görmek istediği kahramanlar arasında yer alıyor. Bu sebeple belli aralıklarla onun filmde yer alacağına dair iddialar ortaya atılıyor. Ancak Warner Bros. bu konuda hiçbir yorum yapmamayı tercih ediyor. Bu sessizlik şimdiye kadar Green Lantern’in filmde olmayacağı sonucuna varmamıza neden olmuştu. Paylaşılan Aquaman posteri ise bizleri bir sürprizin bekleyebileceği şeklinde yorumlanıyor. Bu iddiaların ne kadar doğru olduğunu ise zaman gösterecek.