reklamı kapat

POPÜLER

Justice League Action’ın yeni tanıtımı yayında [Video]

Çizgi roman sevenleri heyecanlandıran Justice League Action‘ın ne zaman başlacağı geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Şimdi bu animasyon seriden yeni bir fragman paylaşıldı.

Tanıtım “Dünya saldırı altındayken eğer sadece bir kahraman yeterli değilse insanlığın tek umudu Justice League’dir.” sözleriyle başlıyor. Böylece izleyicileri tam olarak neyin beklediğine dair ilk sinyalleri veriyor. Warner Bros. Animation‘ın elinden çıkan bu işte Batman, Superman ve Wonder Woman yeniden bir araya geliyor. Onlara Flash, Zatanna, Firestorm, Blue Beetle gibi kahramanlar da eşlik ediyor. Doğrusu bu ekipte Green Arrow, Black Canary, Green Lantern gibi isimlerin eksikliği hissediliyor.

Üstelik bu yapım sadece seslendirme kadrosunda yer alan isimlerle bile heyecan uyandırmayı başarıyor. Kevin Conroy ile Mark Hamill yine Batman ve Joker’in sesi olarak karşımıza çıkıyor. Onlara James Woods ile Diedrich Bader gibi isimler eşlik ediyor.

Justice League Action, Amerika’da 16 Aralık‘ta Cartoon Network’te ekrana gelmeye başlayacak. Daha sonra yeni bölümler cumartesi sabahları izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan son tanıtımı haberimizin başında bulabilirsiniz.