reklamı kapat

POPÜLER

Beauty and the Beast yeni bir kareyle izleyici karşısına çıkıyor

Disney‘in son bombası Beauty and the Beast daha oyuncu kadrosu açıklandığı andan bu yana büyük ilgi uyandırıyor. Şimdi merakla beklenen bu yapımdan yeni bir fotoğraf paylaşıldı.

Gelecek sene vizyona girecek olan filmin başrolünde Emma Watson‘ı görüyoruz. Ona Dan Stevens, Luke Evans, Kevin Kline, Josh Gad, Ewan McGregor, Stanley Tucci, Gugu Mbatha-Raw, Audra McDonald, Ian McKellen ve Emma Thompson gibi ünlü oyuncular eşlik ediyor. Bu isimlerin bir kısmı filmde rol alırken, geri kalanı sesleriyle hikayeyi zenginleştiriyor.

Türkçe ismi Güzel ve Çirkin olan yapımda Belle‘nin tüccar babası hava koşullarından dolayı ıssız görünen bir şatoya sığınıyor. Çıkarken kızına vermek için kopardığı bir gül başını belaya sokuyor. Şatonun sahibi olan “canavar” tarafından hırsızlığı sebebiyle hapsediliyor. Babasını kurtarmak isteyen Belle onun yerine hapsedilmeyi kabul ediyor. Şatoda zaman geçirdikçe canavar gibi görünen bu adamın aslında sandığından çok farklı olduğunu keşfediyor.

Bill Condon tarafından yönetilen Beauty and the Beast, 17 Mart 2017‘de vizyona girecek. Paylaşılan son fotoğrafı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

BEAUTY AND THE BEAST

 

YORUMLAR