reklamı kapat

POPÜLER

Emma Watson’ın rol aldığı Beauty and the Beast ilk posteriyle karşımızda

Başrollerini Emma Watson ile Dan Stevens‘ın paylaştığı Beauty and the Beast sonunda ilk posteriyle hayranların karşına çıkıyor.

Güzel ve Çirkin ismiyle andığımız hikaye Disney tarafından yenide beyaz perdeye uyarlanıyor. Bu sefer Harry Potter serisiyle tanıdığımız Emma Watson, Belle karakterine hayat veriyor. Ona Prens Adam rolünde Dan Stevens eşlik ediyor. Yeni projede ayrıca Luke Evans, Kevin Kline, Josh Gad, Ewan McGregor, Stanley Tucci, Gugu Mbatha-Raw, Audra McDonald, Ian McKellen ve Emma Thompson ünlü oyuncuları da izleme fırsatı yakalayacağız.

Bildiğiniz gibi genç ve akıllı bir kadın olan Belle bir kaleye hapsoluyor. Burada korkmasına rağmen kalenin sahibi ile arkadaşlık kurmaya başlıyor. Çirkinliği ve canavarsı yapısıyla dikkat çeken adamın aslında iyi bir kalbi olduğunu keşfediyor.

Yönetmenliğini Bill Condon‘ın üstlendiği Beauty and the Beast’in 17 Mart 2017‘de gösterime başlaması bekleniyor. Filmden paylaşılan ilk fotoğrafları haberin başında, posteri ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

beauty-and-the-beast