reklamı kapat

POPÜLER

Ataturk Disney+

Disney+’tan Atatürk dizisi sürprizi; işte diziyle ilgili heyecan verici iddialar

The Walt Disney Company’nin video servisi Disney+ çok yakında Türkiye’de yayın hayatına başlayacak. Kısa bir süre önce yapılan duyuruda Disney+’ın 14 Haziran‘da Türkiye’de kullanıma sunulacağı açıklanmıştı.

Türkiye’de aylık fiyatı 34,99 TL olacak video servisi Türkiye’de de içerikleri için görüşmelerini sürdürüyor. TV100‘den Birsen Altundaş’ın haberine göre Disney+, bomba bir projeyle Türkiye’deki izleyicilerin karşısına çıkacak. Altundaş’ın belirttiğine göre Disney+, Atatürk dizisi için Aras Bulut İynemli ile anlaştı. Ünlü oyuncunun Atatürk rolüyle karşımıza çıkması bekleniyor. Çukur dizisinde başrolde karşımıza çıkan Aras Bulut İynemli’ye dünyaca ünlü oyuncu Emma Watson’ın da eşlik edeceği ifade ediliyor. Emma Watson daha önceden Harry Potter ve Felsefe Taşı filminde de rol almıştı. Emma Watson bunun haricinde Güzel ve Çirkin, Saksı Olmanın Faydaları ve Pırıltılı Hayatlar filmlerinde de oynamıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Atatürk dizisinin müzikleri Hans Zimmer’e emanet

Dizinin bir diğer sürprizinin ise müzik tarafında olacağı aktarılıyor. Dünyaca ünlü müzisyen Hans Zimmer’in Atatürk dizisinin müziklerini yapacağı dile getiriliyor. Hans Zimmer‘in Gladyatör, Inception, Interstellar ve Batman filmlerinin de müziklerini yaptığını hatırlatmakta yarar var. İlk sezonu 6 bölüm olacağı söylenen diziyle ilgili bilgiler şu anda bunlarla sınırlı. Atatürk dizisiyle ilgili yeni gelişmeler geldiğinde sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

Disney+ servisi yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle

İLGİLİ HABERLER