reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow Emma Watson

Solo Black Widow filminde Emma Watson söylentileri

Marvel stüdyolarının Avengers Endgame sonrasında izleyici karşısına çıkartmaya hazırlandığı solo Black Widow filminde Emma Watson’ın yer alabileceği iddia ediliyor.

Aslına bakarsanız Black Widow filmi genellikle söylentilerle gündeme geliyor. Bunların bir kısmının doğru olmadığı daha şimdiden netlik kazandı. Fakat That Hashtag Show‘un son haberi büyük ilgi uyandırdı. Sitenin yayınladığı habere göre Black Widow filminde kadın kötü kahramana hayat verecek oyuncu için arayış başladı. Bu kadının James Bond tarzında bir kötü olacağı söyleniyor. Son iddialar ise Marvel stüdyolarının bu karakter için Emma Watson’ı düşündüğü yönünde. Harry Potter filmleriyle büyük üne kavuşan Emma Watson şimdiye kadar kötü karakterlerle karşımıza çıkan bir isim olmadı. Buna rağmen filmin yönetmeni Cate Shortland’ın kötü rolü için kesinlikle Emma Watson’ı istediği söyleniyor. Kevin Feige ve Brad Winderbaum’un da bu kararı desteklediği söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası bu söylenti doğru mu, değil mi, bilmiyoruz. Fakat Emma Watson’ın Marvel Sinematik Evreni’ne Black Widow filmiyle katılma ihtimali fazlasıyla heyecan uyandırıyor. Üstelik onun bir süper kahramana değil de, kötü bir karaktere hayat verme ihtimali bu heyecanı körüklüyor. Bakalım Emma Watson söylentileri yalanlanacak mı, yoksa doğru mu çıkacak.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı