reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow

Black Widow filminde şaşırtıcı Stranger Things transferi

Avengers Endgame sonrası izleyici karşısına çıkmasını beklediğimiz Black Widow filmi oyuncu kadrosuna enteresan bir ismi dahil etti. Bu Stranger Things odaklı transfer kararı hayranları fazlasıyla şaşırttı.

Aslına bakarsanız Black Widow filmi son zamanlarda en sık gündeme gelen Marvel projelerinden biri olabilir. Başrolünde Scarlett Johansson‘ın yer alacağı bu yeni proje hakkında bildiklerimiz oldukça az. Örneğin filmin yönetmenliğini Cate Shortland‘ın üstleneceğini biliyoruz ancak hikayeye dair en ufak bir fikrimiz bile yok. Bu da söylentilerin alıp başını gitmesine neden oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geçtiğimiz haftalarda Harry Potter’ın yıldızı Emma Watson’ın Black Widow’un oyuncu kadrosuna katılabileceği konuşuluyordu. Şimdiyse ortada somut bir adım var. The Hollywood Reporter’ın haberine göre Stranger Things ile tanıdığımız David Harbour, Marvel dünyasına dahil oluyor. David Harbour yakın zamanda yeni Hellboy filminin başrolü olarak da karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Onun çizgi roman uyarlamalarındaki macerası şimdi Black Widow ile devam edecek gibi görünüyor.

Öte yandan Variety de enteresan bir haberle karşımıza çıkıyor. Son olarak The Favourite filminde izlediğimiz Rachel Weisz‘in Marvel stüdyolarıyla görüşmeye başladığı ve Black Widow’da önemli bir rol için düşünüldüğü ifade ediliyor. Fakat henüz resmen anlaşma sağlanmış değil. Bu yüzden her şey her an değişebilir.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı