reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow

Black Widow solo filminden ilk set görüntüleri

Avengers Endgame sonrasında merakla beklenen Black Widow solo filminin çekimleri sonunda başladı. Bu durum internete düşen set fotoğraflarıyla ortaya çıktı.

Dagbladet‘in haberine göre Black Widow filminin çekimleri Norveç şehirlerinden Sæbø’da başladı. Bu heyecan verici haber sette çekilen fotoğraflarla desteklendi. Fotoğraflarda Scarlett Johansson çok net bir şekilde görüntüleniyor. Sevilen oyuncunun saç rengi ise en fazla dikkat çeken detay oluyor. Kahramanımızın saçları tıpkı Avengers Endgame’de gördüğümüz son sahnedeki haliyle karşımıza çıkıyor. Bu detay da filmin hangi zamanda geçtiği ve tam olarak neyi anlattığı konusunda kafamızın karışmasına neden oluyor.

Büyük Black Widow gizliliği

Bu kafa karışıklığının en büyük nedeni filme dair detayların sır gibi saklanması. Filmin yönetmenliğini Cate Shortland‘ın üstlendiğini ve başrolde Scarlett Johansson‘ın yer aldığını kesin olarak biliyoruz. Filmin yan karakterlerinden birine de Stranger Things ile tanıdığımız David Harbour hayat verecek. Fakat bunun dışında filmin hangi zaman diliminde geçtiği, neyi konu ettiği bilinmiyor. Black Widow’un Avengers Endgame’de ölmesinin ardından filmin geçmişte geçeceğini tahmin ediyoruz fakat bu bir tahmin olmanın ötesine geçemiyor. Kısacası Marvel stüdyolarından resmi bir açıklama gelene kadar veya filmin setinde net bir ipucu bulana kadar Black Widow cephesinde bir şeylerin kesinlik kazanması zaman alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Endgame sahnesi