reklamı kapat

POPÜLER

Marvel Black Widow

Marvel Black Widow filminin yönetmenine karar verdi

Marvel’ın başrolünde Scarlett Johansson’ın yer alacağı solo Black Widow filmi için kolları sıvadığı biliniyordu. Sonunda bu projenin yönetmenliğini üstlenecek isim de belli oldu. Böylece süreç iyice hız kazanacak gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Marvel yakın gelecekte daha fazla kadın kahramanı izleyici karşısına çıkartmaya hazırlanıyor. Brie Larson‘ın rol aldığı Captain Marvel‘ın ardından Black Widow’un da solo filme kavuşacağı bir süre önce belli olmuştu. Hikayenin ana kahramanı bir kadın olunca başarılı ve karakterin özünü ortaya çıkartabilecek bir kadın yönetmen arayışı başlamıştı. Bu süreçte ismi anılan yönetmenlerden biri Mustang’in yönetmeni Deniz Gamze Ergüven olmuştu. Türk asıllı bir yönetmenin bu aşamaya gelmesi büyük heyecan uyandırmıştı. Fakat Deniz Gamze Ergüven Marvel’ın son tercihleri arasına girmeyi başaramadı. 65 farklı yönetmenle görüşülen bu süreçte Berlin Syndrome’un yönetmeni Cate Shortland ile anlaşma sağlandığı ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel başrol oyuncusu Scarlett Johansson ile çoktan anlaşma imzaladığını biliyoruz. Şimdi yönetmenin bulunmasıyla belirsizliklerin büyük bir bölümü son buldu. Senaryonun da tamamlanmasıyla Black Widow‘un çekimleri başlayabilir. Bakalım ortaya çıkan film Wonder Woman’ın gişe hasılatını geride bırakmayı başarabilecek mi?

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War kamera arkası