reklamı kapat

POPÜLER

Thor Ragnarok

Thor Ragnarok’un yıldızının hayalindeki Marvel filmi

Thor Ragnarok filminde Valkyrie karakteriyle izleyici karşısına çıkan ve çok beğenilen Tessa Thompson hayalindeki Marvel filmini anlattı.

Bildiğiniz gibi son zamanlarda Marvel Sinematik Evreni’ndeki kadın kahramanların sayısı arttı. Hatta son olarak Brie Larson’ın rol aldığı Captain Marvel’ı izledik. Yakın gelecekte de solo Black Widow filmi seyirci karşısına çıkacak. Thor Ragnarok filminin yıldızlarından Tessa Thompson ise kadınlardan oluşan bir Avengers filminin hayalini kuruyor. Cinemablend‘in haberine göre bu hayalini şu sözlerle özetliyor:

“Brie Larson ile arkadaşız ve onunla zaman geçirmekten çok keyif alıyorum. O yüzden onunla birlikte bir yapımda rol almayı çok istiyorum. Marvel’ın geçmişini düşünürsek artık sadece kadınların yer aldığı, asıl gerçeklikte yaşanan bir filmin zamanı geldi. Geçtiğimiz sene basın turunu yaparken tamamen kadın kahramanlardan oluşan bir süper kahraman filmi isteğini Kevin Feige’ye de anlatmıştım. A-Force gibi bir ismi olabilir. Bu isteğin en büyük nedeni Marvel Sinematik Evreni’nde çok fazla yetenekli kadın oyuncunun yer alması. Bencil bir şekilde hepsiyle çalışmak istiyorum. Bunu kadın kahramanların uzayda takıldığı, birlikte savaştığı bir şekilde gerçekleştirmek isterim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası kadın kahramanların hepsini bir arada görmek oldukça keyifli olur. Fakat bunun için kahramanlarımızın önceden tanışması gerekiyor. Yani bir araya gelmeleri için aralarında bir bağ, ortaya çıkan bir sebep olmalı. Bu altyapı sağlanırsa, ortaya şahane bir film çıkacağına şüphemiz yok.

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame fragmanı