reklamı kapat

POPÜLER

samsung_QLED

Yeni Samsung QLED TV’leri sanat galerisine dönüştüren özellik

Samsung QLED TV’ler yeni ambiyans moduyla oturma odalarını sanat galerisine dönüştürüyor. 2019 model QLED TV serisinde yer alan yeni Ambiyans Modu, aralarında dünyaca ünlü sanat eserlerinin de yer aldığı çeşitli içerikleri televizyon ekranı kapalıyken bile gösterebiliyor.

Ambiyans Modu ile fotoğraflar ve müzik gibi içeriklere de televizyon ekranından erişilebiliyor. Samsung ayrıca, Tali Lennox ve Scholten & Baijings gibi tanınmış sanatçıların eserlerine de QLED TV’lerin Ambiyans Modu ile yer veriyor.

Yeni Ambiyans Modu ile sunulan ilk içerikler için yetenekli sanatçılarla iş birliği yapan Samsung, müşterilerin evlerini daha samimi ve rahat bir hale getirmesine yardımcı oluyor. Yağlı boya soyut resimleriyle tanınan ve moda endüstrisinde etkili bir model ve sanatçı olan Tali Lennox, Ambiyans Modu için Samsung ile güçlerini birleştirdi. Hollanda merkezli Scholten & Baijings ise şık renk ve desenli porselen ve kumaş ürünlerden oluşan çeşitli sanat eserleriyle biliniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung’dan konu hakkında açıklama

Samsung Electronics Görüntü Sistemleri İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Jongsuk Choo yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Televizyon ekranına kapalı olduğu anlarda da değer katmasının yanı sıra yeni avantajlar sağlayan Ambiyans Modu ile gurur duyuyoruz. Ambiyans Modu üzerinden sunduğumuz içerikleri önümüzdeki yıllarda genç ve yetenekli sanatçılarla yapacağımız iş birlikleriyle genişleterek müşterilerimizin QLED TV’lerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlayacağız.”

İlginizi çekebilir

Galaxy Fold’un tanıtım videosu