reklamı kapat

POPÜLER

Samsung The Frame

Samsung The Frame ile Louvre Müzesi evlere geliyor; işte detaylar

Samsung sanat eserleriyle fark yaratan televizyonu The Frame ile Louvre Müzesi‘ni evlere getiriyor. Louvre Müzesi’nden sanat eserlerinin koleksiyona katılmasıyla birlikte The Frame artık 42 farklı ülkeden 1.500’ün üzerinde sanat eserinin yer aldığı bir Sanat Galerisine dönüşüyor.

Louvre seçkisinde Mona Lisa ve Cana’daki Düğün Ziyafeti gibi şaheserler yer alıyor. Görkemli Louvre galerilerinin ve mimarisinin yanı sıra Louvre Piramidi ve Tuileries Bahçesi gibi müze alanlarının fotoğrafları da koleksiyonda yer alıyor. Kullanıcılara her eserin kısa bir açıklaması sunulurken eserlerin arka plan ve tarihsel bilgilerine erişme imkanı da sağlanıyor. Ayrıca Samsung ve Louvre, bu yıl içinde The Frame kullanıcıları için yeni özel içerikler sunmayı da planlıyor. The Frame kullanıcıları Louvre Müzesi’nin haricinde Viyana Albertina Müzesi, Londra Tate Modern, Amsterdam Van Gogh Müzesi, Saint Petersburg Hermitage Devlet Müzesi ve LUMAS dahil olmak üzere birçok müze ve galerinin koleksiyonunda bulunan sanat eserlerine de 4K kalitesiyle ulaşabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung The Frame sunduğu özelliklerle özel bir televizyon olduğunu kanıtlıyor

The Frame modeli de QLED teknolojisiyle çok iyi görüntü performansı sunuyor. Televizyonda Apple TV uygulaması da yer alıyor ve bu sayede filmler kiralanabiliyor veya satın alınabiliyor. Samsung The Frame’de ambiyans modu da mevcut. Ambiyans modu televizyondaki arka plan görüntülerini kullanarak televizyonu bir sanat eserine dönüştürmeye imkan tanıyor. Televizyonda hazır tasarımlar ve duvar kağıtlarını seçebileceğiniz gibi SmarThings uygulaması ile duvarınızın fotoğrafını çekerek televizyonunuzun arka planında da kullanabiliyorsunuz. Televizyonun detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın