reklamı kapat

POPÜLER

samsung

Samsung’un QLED TV’leri ile akıllıdan zekiye geçiş

Piyasaya sürdüğü akıllı televizyonlarıyla kullanıcıların ilgisini çeken Samsung, QLED TV’lerin son serisiyle zeki ekran çağını başlatıyor. Samsung’un 2018 yılı QLED TV modelleri gelişmiş özellikleriyle TV izleme deneyimini gerçek anlamda zirve noktasına taşıyor.

Samsung’un TV’lerini farklı kılan özelliklerden biri de televizyonu ev ortamına uyumlu hale getiren Ambiyans Modu. Ambiyans Modu, televizyon kapalıyken görülen siyah ekranı kullanıcıların yaşam tarzlarını şekillendiren bir ekrana dönüştürüyor. Ambiyans Modu; saat, dekoratif resimler, kendi fotoğraflarınızdan oluşan bir kolaj veya fotoğraf albüm gibi sayısız ekran seçeneği sunmasının yanında TV’nin asılı olduğu duvardaki deseni taklit ederek TV’nin duvarın doğal bir parçası gibi göründüğü büyüleyici bir görsel etki yaratıyor. Son geliştirilen QLED TV’ler bunların da ötesine geçerek Samsung’un televizyonu kontrol etmek ve diğer cihazlarla senkronize etmek için geliştirdiği, TV’yi gerçek anlamda zeki hale getiren Nesnelerin İnterneti (IoT) platformu uygulaması SmartThings ile güçlendirildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllıdan zekiye dönüşüm süreci

Samsung ilk Akıllı TV’nin icadından bugüne, her yıl tüketicinin hizmetine sunduğu ve her biri sektörün kurallarını değiştiren özelliklerle en başından bu yana Akıllı TV devrimine öncülük yaptı. Samsung son geliştirdiği QLED TV’lerle bu geleneği devam ettiriyor ve kullanıcı deneyimini çok daha interaktif, sezgisel ve zeki yepyeni bir boyuta taşıyor. Akıllıdan zekiye dönüşüm böylece ev eğlence deneyimini Samsung QLED TV’yi merkezine alacak şekilde yeniden tanımlıyor.

İlgili Video

Samsung’un dev dijital tahtası