reklamı kapat

POPÜLER

Ant-Man and The Wasp karakter posterleriyle boy gösteriyor

Avengers Infinity War ve Avengers 4 arasında bir köprü olmasını beklediğimiz Ant-Man and the Wasp’ın tanıtım çalışmaları giderek hız kazanıyor. Şimdi de filmde seyredeceğimiz karakterlere yakından bakmamıza vesile olan yeni posterler gün yüzüne çıktı. Burada yıllardır kayıp olan Janet van Dyne da yüzünü gösteriyor.

Eğer Avengers Infinity War’u seyrettiyseniz Scott Lang’in ortalarda görünmediğini fark etmişsinizdir. Hatta onun ve Hawkeye’ın ev hapsinde olduğu bir cümleyle de olsa ifade edilmişti. Şimdi Infinity War’a gelene kadar Scott ve Hope’un başına neler geldiğini görme şansımız olacak. Çünkü Ant-Man and the Wasp Captain America Civil War ve Avengers Infinity War arasındaki zaman dilimini konu ediyor. Buna rağmen Quantum Realm sayesinde olaylar Avengers 4’e bağlanacak ve büyük ihtimalle kahramanlarımıza bir çıkış yolu sunacak.

Bildiğiniz gibi Ant-Man and the The Wasp’ın başrollerini Paul Rudd, Evangeline Lilly ve Michael Douglas üstleniyor. Onlara Michelle Pfeiffer, Judy Greer, Michael Peña, Laurence Fishburne gibi isimler eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Peyton Reed‘in üstlendiği Ant-Man and the The Wasp filmi 6 Temmuz‘da izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan posterleri haberimizin içindeki galeride, filmin tanıtımını ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Ant-Man and the Wasp tanıtımı