reklamı kapat

POPÜLER

Ant-Man and The Wasp

Ant-Man and The Wasp’ın yıldızlarından Avengers Infinity War şakası

Nisan ayında vizyona giren ve kısa bir süre önce 2 milyar dolar gişe hasılatına ulaşan Avengers Infinity War gündemden düşmüyor. Ant-Man and The Wasp‘ın tanıtım çalışmaları devam ederken filmin yıldızları neden Infinity War’da olmadıklarını şakalı bir şekilde dile getirdi.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Avengers Infinity War’da Ant-Man, Wasp ve Hawkeye yoktu. Özellikle Scott Lang ve Clint Barton’ın Captain America Civil War‘dan sonra ev hapsinde olduğu dile getirilmişti. Önümüzdeki ay vizyona girecek Ant-Man and The Wasp ile Scott ve Hope’un aslında neler yaşadığına şahit olacağız. Geri sayım devam ederken filmin yıldızları da basınla konuşmaya başladı. NDTV’nin gerçekleştirdiği röportajda Infinity War’da kahramanlarımızın nerede olduğu sorusu gündeme geldi. Sevilen isimler ise bu soruyu şakalı bir şekilde yanıtlamayı tercih etti.

Paul Rudd: Avengers Infinity War’u seyrettiğimiz ve orada Scott Lang’in ev hapsinde olduğundan bahsettiklerini anımsıyorum. Orada evden ayrılamadığımı söylüyorlardı ama perde arkasında çok farklı şeyler oluyor.

Evangeline Lilly: Söylemek isterim ki, ben aslında Avengers Infinity War’da vardım. Sadece ufacıktım.

Paul Rudd: Belki ben de çok ufaktım ve görünmüyordum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bizim asıl merak ettiğimiz nokta ise Ant-Man and The Wasp’ta yaşananların Avengers 4’ü nasıl etkileyeceği. Bunun için biraz daha sabretmemiz gerekecek.

İlginizi çekebilir

Ant-Man and the Wasp tanıtımı