reklamı kapat

POPÜLER

Ant-Man and the The Wasp

Avengers Infinity War’un ardından Ant-Man and the The Wasp yeni fragmanla karşımızda [Video]

Avengers Infinity War‘un ardından izleyici karşısına çıkacak ilk Marvel filmi Ant-Man and the The Wasp olacak. Wasp’ın süper kahraman olarak karşımıza çıkacağı filmden yeni bir fragman paylaşıldı. Yeni görüntülerle dolu fragman bolca aksiyon vadediyor.

Kısaca bilgi vermek gerekirse Avengers Infinity War’dan sonra vizyona girmesine rağmen Ant-Man and the The Wasp ondan önce yaşananları beyaz perdeye taşıyor. Captain America Civil War’da başını belaya sokan Scott Lang’in Infinity War’a kadar yaşadıklarına şahit olacağız. Onun ardından Captain Marvel gelecek. Bu yapımların ardından her şey Avengers 4 için hazır olacak!

Ant-Man and the The Wasp’a geri dönersek, film yeni bir kadın süper kahramanı beyaz perdeye taşımaya hazırlanıyor. Evangeline Lilly’nin hayat verdiği Hope, Wasp kostümünü kullanmaya başlayacak ve maceradan maceraya koşacak. Fakat kahramanlarımızın asıl amacı seneler önce kayıplara karışan Janet van Dyne’ı bulmak olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmen koltuğunda Peyton Reed’in oturduğu filmin başrollerini Paul Rudd, Evangeline Lilly ve Michael Douglas üstleniyor. Onlara Michelle Pfeiffer, Judy Greer, Michael Peña, Laurence Fishburne gibi isimler eşlik ediyor. Yeni ipuçları bulmayı beklediğimiz Ant-Man and the Wasp filmi 6 Temmuz’da vizyona girecek. Paylaşılan yeni tanıtımı ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ant-Man and the The Wasp fragmanı