reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Avengers 4’ten önce vizyona girecek Marvel filmleri

Senenin en heyecan uyandıran işi olan Avengers Infinity War uzun bir bekleyişin ardından gösterime başladı. Filmi izleyip çıkan herkes Avengers 4‘ü ve ondan önce seyredeceğimiz iki filmi düşünmeye başladı bile. Peki bu projeler hakkında neler biliyoruz?


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Infinity War filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Öncelikle hatırlatmak gerekirse, Ant-Man ve Hawkeye, Infinity War’daki mücadelede yer almıyordu. Bu durum Scott Lang ve Clint Barton’ın ev hapsiyle açıklandı. Aileleri için hükümetle anlaşan kahramanlarımız cezalarını evlerinde çekiyordu. İşte Avengers Infinity War’dan sonra ilk durağımız Ant-Man and the Wasp olacak. Fakat beklentilerin aksine bu film Captain America Civil War ile Sonsuzluk Savaşı arasında yaşananları ekrana taşıyacak. Evangeline Lilly’nin ilk kez Wasp kostümünü giyeceği filmde kahramanlarımız Janet van Dyne’ın peşine düşecek. Filmin vizyon tarihi ise 6 Temmuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onun ardından sıra Captain Marvel‘a gelecek. Başrolünde Brie Larson‘ın yer aldığı bu proje aslında bir orijin hikayesi alacak. Bizleri alıp 90’lı yıllara geri götürecek. Marvel Sinematik Evreni’ndeki birçok filmden önce geçen bu filmde Captain Marvel’ın güçlerini nasıl elde ettiğini göreceğiz. 8 Mart 2019‘da gösterime girecek filmin sayesinde kahramanımız Avengers 4’teki olaylara dahil olabilecek. Bu iki projenin ardından sıra Avengers 4’e gelmiş olacak. Kısacası o zamana kadar pek ipucu elde etmemiz mümkün olmayacak.

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı