reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Avengers 4

Marvel’ın Avengers 4 sonrası planları

Avengers: Infinity War ile sarsıcı büyüklükte bir hikayenin fitilini ateşleyen Marvel Studios, Avengers 4 sonrası gelecek planlarını açıkladı.

Advertisement

Marvel tarihinin en büyük savaşlarından biri, Avengers: Infinity War’la beyaz perdedeki ilk yarıyı tamamladı. Avengers 4 ile devam edecek hikaye bizi nihai sona kavuşturacak. Ancak bu süre zarfında Marvel Studios ser verip sır vermiyor. Hatta büyük etkinlikleri de atlayan ekip, gelecek işlerle ilgili duyuruları da kesmiş durumda. Elbette bunun sebebi
Infinity War’un yıkıcı sonu ve en ufak bir bilginin Avengers 4’ü mahvetme ihtimali. Marvel Studios başkanı Kevin Feige‘in Comicbook.com‘a verdiği röportaj ise Avengers 4 sonrası planları bir parça daha görünür kılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çizgi romanlara dönüş

Feige yaptığı açıklamada yeni Avengers filmi ardından biraz daha rahatlayacaklarını ve bu kadar “sır dolu” kalmayacaklarını belirtiyor. Yeniden aynı boyutta bir Marvel hikayesi içinse biraz zaman olduğu izlenimi veriyor. Marvel’ın çizgi romanlardan beyaz perdeye uyarlayacağı pek çok hikaye olduğunu belirten Feige, “Planımız her bir yeni filmle beraber en iyisini yapmak. Filmlerin bağlantısı, işlenişi, çizgi romanlara dayanacak. Çizgi romanlar mükemmel işler çıkarıyor. Infinity War devasa olaylardan sadece biriydi. O yüzden kim bilir…” Feige çok da haksız sayılmaz, örneğin Secret Wars‘u beyaz perdede görmek çok isteriz. Infinity War kadar etkileyici, hatta belki de daha etkileyici olduğunu dahi söyleyebiliriz.

Merakla beklenen Black Widow filmi konusunda ise Feige resmi bir onaylama yapmaktan kaçınıyor. “Potansiyeli yüksek pek çok karakter sırada bekliyor.” diyerek kaçamak bir yanıtla yetiniyor. Marvel’ın gelecek filmleri ise bizlerle buluşmayı bekliyor. En yakındaki film olan Ant-Man and the Wasp, 6 Temmuz’da vizyona girecek. Onu 8 Mart 2019’da Captain Marvel, 3 Mayıs 2019’da ise Avengers 4 takip edecek. Marvel’ın 4. evresinin kapıları ise Spider-Man: Far From Home filmiyle 5 Temmuz 2019’da açılacak.

İlgili video

Ant-Man and the Wasp fragmanı