reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man

Avengers Infinity War tanıtımında Spider-Man’in en büyük isteği gerçek oluyor [Video]

Geç de olsa Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olan Spider-Man yakında Avengers Infinity War ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Filmden paylaşılan yeni televizyon tanıtımına bakılırsa kahramanımızın en büyük arzusu sonunda gerçeğe dönüşüyor.

Bildiğiniz gibi Marvel Sinematik Evreni’nin temelleri atıldığında Örümcek Adam asıl kadro içinde yer almıyordu. Aksine film hakları Sony stüdyolarına satıldığı için şimdiye kadar hep bağımsız filmlerle karşımıza çıkmıştı. Bu süreç Captain America Civil War ile birlikte değişti. Hikayede önemli bir yeri olan karakter için pazarlık süreci başladı. Bu çalışmaların sonucunda Spider-Man’in Sony’deki solo filmleri devam ederken Avengers filmlerinde de görüneceği bir düzen kuruldu. O zamandan beri Tom Holland‘ı iki kez Örümcek Adam olarak izleyebildik. İlki Captain America Civil War, ikincisi ise Spider-Man Homecoming oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İşte bu sürecin başından beri Peter Parker‘ın tek bir isteği vardı: Avengers üyesi olmak. Bunu özellikle Spider-Man Homecoming’de görme fırsatı yakalamıştık. Aradan geçen zamanın adından kahramanımızın bu arzusu gerçek oluyor gibi görünüyor. Paylaşılan Avengers Infinity War tanıtımında Tony Stark, Peter’a “Tamamdır, ufaklık. Artık bir Avengersın” diyor. El hareketleriyle kralların şövalye seremonilerini taklit etmesi ise dikkatlerden kaçmıyor.

Örümcek Adam’ın ve diğer süper kahramanların zorlu macerasına şahit olacağımız Avengers Infinity War, 27 Nisan‘da vizyona girecek. Paylaşılan yeni tanıtımı ise hemen aşağıda görebilirsiniz.

Avengers Infinity War TV spotu