reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War’da Game of Thrones sürprizi

Geçtiğimiz günlerde son fragmanıyla ve yeni posteriyle karşımıza çıkan Avengers Infinity War‘da Game of Thrones hayranlarını sevindirecek bir sürpriz yaşanacağı ortaya çıktı. Uzun süredir duyduğumuz iddialar Marvel‘ın paylaştığı posterle onaylanmış oldu.

Marvel’ın onuncu yıl bombası olan Avengers Infinity War kalabalık oyuncu kadrosuyla dikkat çekmeyi başarıyor. Şimdiye kadar Marvel Sinematik Evreni’nde görmeye alıştığımız isimlerin yanı sıra yeni yüzler de hikayeye dahil oluyor. Bunlardan biri de Game of Thrones‘ta Tyrion Lannister rolünde tanıdığımız Peter Dinklage olacak.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aslına bakarsanız Peter Dinklage‘in Avengers 3’te rol alacağı uzun süredir konuşuluyordu. Tecrübeli oyuncunun hangi karaktere hayat vereceği ise bir türlü çözülemiyordu. Uzun süredir devam eden belirsizlik Marvel’ın paylaştığı Avengers Infinity War posteriyle birlikte son buldu. Bildiğiniz gibi bu posterde pek çok oyuncuya yer veriliyor. Kimi yeni filmin tanıtım yüzü olurken, kimi ise sadece ismiyle eşlik ediyor. Peter Dinklage de ikinci kategoride yer alıyor.

Yukarıdaki posterde Avengers Infinity War logosu altında filmin tam oyuncu kadrosunu görüyoruz. Idris Elba ve Benedict Wong’un isimlerinin arasında ise Peter Dinklage ismi dikkat çekiyor. Sevilen oyuncunun karşımıza hangi karakterle çıkacağı ise hala muamma. Bu sorunun yanıtını ancak 27 Nisan‘da alabileceğiz gibi görünüyor.

İlgili video

Avengers Infinity War son fragman