reklamı kapat

POPÜLER

Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War’un büyük Wakanda savaşını ortaya seren yeni fragmanı [Video]

27 Nisan’da vizyona girecek olan Avengers: Infinity War için önümüzde 20 günden az zaman varken yayınlanan yeni fragman, Wakanda’daki birleşmeyi ve büyük savaşı ortaya seriyor.

Sabırsızlıkla beklediğimiz Avengers: Infinity War, yeni bir televizyon fragmanıyla karşımızda. Ağırlıklı olarak kahramanlarımızın Wakanda’daki buluşmasını gösteren fragmanda, devasa bir savaşın bizi beklediği de bir kez daha gözler önüne seriliyor. Öte yandan aksiyon dolu diğer sahnelerle beraber bir kez daha Iron Man’in tamamlanan ilginç kostümünü görme fırsatı elde ediyoruz. Hemen her karakteri (Hawkeye hariç) az da olsa barındıran fragmanın yıldızı ise elbette Thanos oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kahramanlar birleşiyor

Infinity War’da kahramanlarımız Thanos’un Sonsuzluk Taşları’nı ele geçirmesini engellemeye çalışıyor. Ancak söz konusu Thanos olunca, iş o kadar da kolay olmuyor. İki parçaya ayrılan serinin ilk filmi olacak olan Infinity War’da bir araya gelip güçlerini birleştiren kahramanlarımızı ise bol kayıplı bir savaş bekliyor. Daha önce senaristler tarafından yapılan açıklama da bunu destekler nitelikte. Bazı kahramanlara veda edeceğimiz filmde hangi karakterlere veda edileceği ise şimdilik büyük bir gizem.

Bir diğer merak edilen mevzu da Infinity War’un gişe savaşlarındaki yeri. Black Panther’in hızını alamadığı gişe savaşlarında Infinity War’dan beklenti daha da yüksek. 27 Nisan‘da vizyona girecek olan filmin yeni fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Video