reklamı kapat

POPÜLER

avengers infinity war

Avengers: Infinity War senaristinden korkutan açıklama: “Bazı karakterlere veda zamanı”

Avengers: Infinity War‘da kahramanlarımızı zorlu bir savaş bekliyor. Bazı karakterler içinse yolun sonu geliyor.

Avengers: Infinity War’un kahramanlar için hayli çetin geçeceğini biliyoruz. Marvel Sinematik Evreni her ne kadar önümüzdeki dönem için pek çok isimsiz proje tarihi belirlemiş olsa da bazı karakterlere veda etmenin vakti geldi gibi görünüyor. Entertainment Weekly‘e konuşan senaristlerden Steven McFeely “Bazı insanlara veda edeceğimizi söyleyebilirim.” diyerek kaçınılmaz sonu yüzümüze vuruyor. Tek bir karakter mi yoksa daha fazlasına mı veda edeceğiz tam olarak net değil elbette. Ancak filmin dramatik olması için çok fazla ölüme ihtiyaç duyacağını sanmıyoruz. Asıl soru hangi karakterin öleceği?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers: Infinity War’da hangi karakter ölecek?

Bu açıklamayla beraber akıllara ilk gelense Iron Man karakterine hayat veren Robert Downey Jr.’ın açıklamaları oldu. Ünlü oyuncunun Spider-Man filmi öncesinde çıkan haberlerinde bir sonraki Avengers filminin son filmi olabileceği dedikoduları başlamıştı. Aktör de bir noktadan sonra artık bu seriyi bitirmek istediğini dile getirmişti. Bu yüzden akla gelen ilk isim de Iron Man oldu. Öte yandan Vision’ın fragmanda yaşadığı hayli yoğun sahne akıllara Vision’ın da ölebileceğini getiriyor. Tabii bu durumda Vision için kendini tehlikeye atacak olan Scarlet Witch’e de veda edebiliriz.

Black Widow kendi solo filmine kavuşmak üzereyken, Guardians of the Galaxy için de işler tıkırında giderken bazı karakterler için bu filmin son olmayacağı aşikar. Tabii kim bilir, belki daha yan karakterlerden birine veda ederiz… 27 Nisan‘da vizyona girecek olan Avengers: Infinity War bize sadece büyük bir savaş değil, hüzünlü bir vedayı da getirecek gibi.

Fragman