reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Marvel yapımcısının müdahale ettiği Avengers Infinity War ölümü

Geçtiğimiz ay izleyici karşısına çıkan Avengers Infinity War aldığı cesur kararlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Final sahnesiyle izleyicileri şaşırtmayı başaran film Avengers 4 merakımızı iyice körükledi. Bu süreçte Marvel cephesinden enteresan açıklamalar gelmeye devam ediyor. Son olarak yapımcılardan biri filmdeki ölümlerden birini engellemek istediğini itiraf etti.

Artık aradan geçen zamanın ardından rahatlıkla söyleyebiliriz ki, bazı karakterlere veda edeceğimizi en baştan beri biliyorduk. Fakat Marvel‘ın sevilen karakterlere veda etmemizin hemen ardından filmi sonlandıracağını tahmin edememiştik. Kahramanlarımızın yarısı gerçeklikten silinirken bazılarının ölümü bizi diğerlerinden daha çok etkiledi. Marvel yapımcılarından Nate Moore da böyle hissetmiş olmalı ki, Black Panther‘ı öldürmemeleri için Russo kardeşleri ikna etmeye çalıştığını açıkladı. Düşüncelerini de şu sözlerle izah etti:

“Russo kardeşlerin planını en baştan beri biliyordum. Black Panther ile işgili kararlarını değiştirmeleri için onları ikna etmeye çalıştım. Aldıkları karar hikaye içinde mantıklıydı. Üstelik Wakanda’yı biraz daha keşfedebildiğimiz için mutlu oldum. Yine de tüm bunları nasıl bağlayacaklar merak ediyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Özellikle Nate Moore’un son cümlesine katılmamak elde değil. Biz de Avengers 4‘te olacakları görmek için sabırsızlanıyoruz. Bu yüzden önümüzdeki bir sene hiç de kolay geçmeyecek gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War fragmanı