reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War’un kahramanları bir araya getiren eğlenceli kamera arkası [Video]

Avengers: Infinity War öncesi Marvel eğlenceli bir kamera arkası videosunu hayranlarla buluşturdu. Videoda heyecanla beklenen filmden yeni görüntüler de yer alıyor.

Avengers: Infinity War’da bir araya gelen kahramanları bir de set ortamında görmesek olmazdı. Adeta kahraman ve tabii oyuncu şöleni sunan filmin kamera arkası görüntüleri en az kendisi kadar eğlenceli. Açılışı Chris Pratt ve Chris Hemsworth ile yapan video, filmden yeni görüntüler de içeriyor. Drax’ın (Dave Bautista) Thor’a hayranlığını gizleyememesiyle başlayan videoda Star Lord’un bu işe biraz bozulduğu görünüyor. Bir arada çalışmanın nasıl olduğunu anlatan oyuncular en çok Pratt’le çalışırken eğlenmiş gibi. Benedict Cumberbatch’in Pratt’in hiç eğlenceli ve komik olmadığıyla ilgili esprili yorumu ise ekibin kendi arasında tamamen kaynaştığını ortaya seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aile tablosu

Sette bir aile oldukları vurgusunu yapan video, film öncesi hayranlara eğlenceli bir içerik sunuyor. Ancak bu kadar eğlenilen çekimlerin ardından filmin hayranları üzen sahneleri olacağını da ekleyelim. Bildiğiniz gibi kahramanlarımız Thanos karşısında mücadele ediyor. Bu devasa savaşın sonunda ise çeşitli kayıplar yaşayacağımızı senaristler daha önce açıklamıştı. Ancak elbette hangi karakterlere veda edeceğimiz henüz net değil. Marvel Sinematik Evreni’nin büyük heyecanla beklenen filmi 27 Nisan‘da vizyona girecek. Filmin keyifli kamera arkası videosunu haberin devamında izleyebilirsiniz.

Video