reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War’da Wakanda Savaşı’nın kamera arkası görüntüleri [Video]

Avengers Infinity War için geri sayım devam ederken filme dair yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi de Wakanda Savaşı’nın kamera arkasına gidip çekimlerin nasıl gerçekleştirildiğini görme fırsatı elde ediyoruz.

Marvel Sinematik Evreni’nin 10. senesinde vizyona giren Avengers Infinity War sayısız süper kahramanı bir araya getirmeye hazırlanıyor. Avengers ve Guardians of the Galaxy‘nin Thanos’a karşı mücadele vereceği bu macera her geçen gün yaklaşıyor. Dolayısıyla yeni görüntüler ve röportajlar da gün yüzüne çıkıyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wakanda Savaşı’na yakından bakın

Hem kamera arkasında yaşananların hem de oyuncularla kısa röportajların yer aldığı görüntüler Entertainment Tonight‘a özel olarak paylaşıldı. Bu videoda filme dair yeni görüntüler yer almıyor. Fakat Wakanda’da Thanos’a karşı verilen çetin mücadelenin çekimleri gözler önüne seriliyor. Bunun yanında Chris Evans, Scarlett Johansson, Mark Ruffalo, Chadwick Boseman ve Danai Gurira heyecan uyandıran yorumlarda bulunuyor. Özellikle The Walking Dead’de görmeye alıştığımız Danai Gurira sete ilk ayak bastığında şaşkınlığını gizlemediğini söylüyor. Sayısız ünlü oyuncuyla aynı filmde çalışmanın büyük bir şans olduğunu ifade ediyor.

Neler yaşanacağını merakla beklediğimiz Avengers Infinity War 27 Nisan‘da izleyici karşısına çıkacak. Entertainment Tonight’a özel olarak paylaşılan görüntüleri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Avengers Infinity War kamera arkası görüntüleri