reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Iron Man’in Avengers Infinity War’daki zırhı ortaya çıktı

Marvel’ın merakla beklenen işlerinden biri olan Avengers Infinity War‘un vizyona girmesine kısa bir süre kaldı. Bizler geri sayıma devam ederken Iron Man‘in filmde giyeceği zırh sonunda ortaya çıktı. Detaylar ise oldukça ilgi çekici.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Iron Man’in üçüncü Avengers filminde yeni bir zırha kavuşacağını sizlere duyurmuştuk. Önce set fotoğrafları ilk ipuçlarını vermişti. Ardından paylaşılan tanıtımlarda yeni bir teknolojinin kullanıldığını fark etmiştik. Görünen o ki ipuçları bizleri yanlış yönlendirmiyormuş. Aksine kahramanımız farklı tasarıma sahip bir zırhla gelmeye hazırlanıyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Merakla beklenen zırha dair detaylar Entertainment Weekly‘nin kapağı sayesinde ortaya çıkıyor. Bleeding Edge ismiyle anılan zırhın tasarım oldukça dikkat çekici. Özellikle ark reaktörün şeklinin değiştiğini görüyoruz. Nano teknolojiden destek alan zırh daha donanımlı ve güçlü görünüyor. Bunun dışında diğer dikkat çeken nokta kanat benzeri eklentiler oluyor. Paylaşılan detaylara göre bu eklentiler Iron Man’in uzayda istediği gibi yol katetmesine yardımcı oluyor. Bu da Thanos‘la mücadelenin uzayla taşınacağını müjdeliyor diyebiliriz.

Shuri tarafından tasarlanan Black Panther kostümüne benzer bir teknolojiye sahip zırhın diğer özellikler Avengers Infinity War’da ortaya çıkacak. Filmin vizyon tarihi ise 27 Nisan.

Avengers Infinity War fragmanı