reklamı kapat

POPÜLER

Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4’ün çıkış tarihi açıklandı [Video]

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Call of Duty serisinin yeni oyunu yolda. Serinin hayranları yeni oyunu bekleyedursun, oyunun yapımcısı Activision, oyunun çıkış tarihini duyurdu.

Geçtiğimiz yıl Call of Duty: WWII oyunu karşımıza çıkan seri bu yıl Black Ops 4 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Daha önceki oyunlarda olduğu gibi yine Treyarch tarafından geliştirileceği açıklanan oyunla ilgili henüz ayrıntılar ortaya çıkmış değil. Activision tarafından oyun değiştiren bir deneyimi temsil ettiği belirtilen yapımın yine oyun tutkunlarını ekran başına kilitleyeceğini söylemek mümkün. 17 Mayıs’ta bir etkinlik esnasında detayları açıklanacağı belirtilen Call of Duty: Black Ops 4,12 Ekim’de oyun tutkunlarının beğenisine sunulacak. Black Ops 3 ile başarılı bir çıkış sergileyen Call of Duty serisinin yeni oyunuyla da bu başarısını sürdürmesi bekleniyor.

Call of Duty serisinin yeni bölümü: Black Ops 4

Grafikleriyle de fark yaratmasını beklediğimiz oyunla ilgili yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşcağız. Oyunun tanıtım videosunu haberin devamından izleyebilirsiniz.

Video