reklamı kapat

POPÜLER

Call of Duty

Call of Duty: Black Ops 4’ü bekleyenlere sevindirici haber

Her yıl oyuncular tarafından dört gözle beklenen Call of Duty serisinin yeni oyunu için geri sayım başladı. Call of Duty: Black Ops 4 Blackout Private Beta, PS4 kullanıcıları için yayınlandı.

The Call of Duty topluluğu ilk defa Black Ops 4’ün  tüm yeni modlarını, oyuncuları, Blackout ile son oyuncunun sağ kalacağı içerik olan Battle Royale deneyimine düşürecek.Black Ops serilerinin kutlamalarında, Blackout; kara, deniz ve hava taşıtlarıyla tamamlanan, tarihinin en büyük haritasında, hayranların favori karakterlerini, silahlarını ve klasik haritalarının ikonik kısımlarını içerecek. Activision ve geliştirici Treyarch, özel betayla 12 Ekim’de bugüne kadar en derin, en çekici Call of Duty oyununu yayınlamak için kullanıcı geri bildirimlerini ve verileri toplayacak.

Treyarch Stüdyo Başkan Yardımcısı Dan Bunting “Backout Beta, hayranlarımızla birlikte yol almayı planladığımız uzun bir yolculuğun başlangıcıdır” dedi. “Blackout’u uzun bir dönem destekleyeceğiz ve Black Ops ile Blackout’u sürekli olarak güncellemelerimizle ve geliştirmelerimizle destekleyecek  kadar zengin bir geçmişimiz var. Bu, Black Ops’un her şekilde gerçek bir kutlamaya ve topluluğumuzun lansman öncesinde hayati bir rol oynamaya başlamasının göstergesidir. Ekim ayında neler olup biteceğini gösterecek olan,oyunculardan gelecek geri bildirimleri görmek için sabırsızlanıyoruz. ”

Call of Duty: Black Ops 4 ne zaman satışa sunulacak?

Yapım, 12 Ekim’de PC, PS4 ve Xbox One konsolları için satışa sunulacak.

İlginizi çekebilir

FIFA 19’un tanıtım videosu