reklamı kapat

POPÜLER

Call of Duty: Mobile beta

Call of Duty: Mobile beta erişime açıldı [İndir]

Tencent tarafından geliştirilen Call of Duty: Mobile  beta versiyonu artık bazı bölgelerde oynanabilir durumda. Black Ops 4 Blackout ve daha fazlası için oyunu indirerek artık oynayabiliyorsunuz.

Gelmiş geçmiş en popüler oyunlar sıralamasında önemli bir yeri olan Call of Duty, mobil oyunların yükselişe geçmesiyle beraber mobil oyununun betasını duyurdu. Bu sayede bilgisayar üzerinden oynayabildiğimiz Black Ops 4 Blackoutv e daha fazlası mobil oyunun betasında oyunseverlerin beğenisine sunuluyor. Bu yılın başında, Çin’de uzun süre kullanımda olan Activision’ın sunduğu, Call of Duty: Mobile‘ın, oradaki olumlu geri dönüşlerden sonra batıya doğru geleceğinin sinyallerini vermişti. Şirket, mobil beta sürümünün bu yaz Android ve iOS cihazlarında yayınlanacağını duyurusunu yaptı. Google Play Store ve Apple Store‘da ön kayıt için erişime açılan oyun, kayıt yaptıran kişilerin indirmesi için bazı bölgelerde oynanmaya hazır hale geliyor.

Beta sürümüne dair Call of Duty web sitesinde yayınlanan son blog yazısının belirtiği üzere:”İlk küçük ölçekli kapalı Beta testi Hindistan‘da bu hafta başladı” diyerek oyunun kullanıma sunulduğunu belirtiyor. Yazının devamında:”Bölgesel Beta testi yakında Avustralya‘da da başlayacak ve önümüzdeki aylarda daha fazla bölgede çevrimiçi olarak erişime açılacak.” denilerek müjde verildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Popüler bölümler de Call of Duty: Mobile için geliyor

Tencent tam olarak hangi bölgelerin veya ülkelerin ilk deta sürümlerini alacağı bilinmiyor olsa da Avustralya ve Hindistan’dan sonra Avrupa ve Amerika’da da kısa sürede ulaşıma açılacağı düşünülüyor. Bunan yanında, çok oyunculu, rekabetçi ve dereceli mod da dahil oyundan bir oynanış videosu yayınlandı. Sevilen Zombies ve Call of Duty: Black Ops 4‘ün Blackout savaş modu tek bir pakette sunuluyor.

Halihazırda ön kayıt yaptırmış ve kullanıma açılan bölgelerdeki oyuncular zaten oynanış videolarını yayınlıyor. Bunun yanında yakında diğer bölgelerdeki ön kayıt yaptıran oyuncular için de erişim açılabilir. Belirli bir tarih verilmediği için kayıt yaptıran oyunseverler, e-postalarını sık sık kontrol edebilirler. Zira yakın zamanda diğer bölgelerde de kullanıma açılacağı düşünülüyor.