reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Call of Duty Mobile
Call of Duty Mobile
Call of Duty Mobile

Call of Duty: Mobile 11. sezonun sunduğu yenilikler belli oldu

Geçtiğimiz ay 10.sezonu yayınlanan Call of Duty: Mobile‘ın 11. sezonu için geri sayım başladı.

Son kar tanesi olarak adlandırılan 11. sezon, 16 Aralık’ta özel haritalar ve içeriklerle beraber geliyor.

Daha önceki sezonlarda olduğu gibi yeni sezon da oyuncuların ilgisini çekeceğe benziyor. Yeni sezonda oyuncular, Templar’a yeni Buzkıran haritasındaki denizaltıların enkazı arasında Karanlık Anlaşma’yı aramasına yardımcı oluyor. Yaşayan ölülerin kuşatması oyun modu bu kez Blackout haritasına yeni bir ”Kabus” versiyonuyla geliyor. Yeni sezonla birlikte yenilenmiş 50 kademelik savaş bileti, yeni operatörler, iki yeni silah, yeni bir operatör becerisi, silah şablonları, profil kartları, tılsımlar ve COD puanları yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iOS ve Android kullanıcıları için sunulacak diğer yenilikler şöyle:

Yeni harita: İlk olarak Call of Duty: Black Ops 4’te karşımıza çıkan Buzkıran haritası bu sezon yeniden geliyor.

Yaşayan ölülerin kuşatması geri dönüyor: Yaşayan ölülerin kuşatması, bu sezonda Blackout haritasına özel bir ”Kabus” versiyonuyla birlikte geri dönüyor. Oyun modu hem daha uzun bir oyun süresi sunuyor hem de daha hızlı ilerliyor.

Yeni çok oyunculu Kartopu Savaşı modu: Bu yeni oyun modunda oyuncular kartoplarını kullanarak birbirleriyle savaşıyor ve gizemli hediye kutularını rastgele açıyor. Her hediye kutusu farklı bir şekilde oyunculara güçlendirme kazandırıyor. Yok edilen düşmanlar ise kartopu yığınına dönüşüyor.

İçerik üreticisi kulübü ve özel paketler: Call of Duty: Mobile mobil özel İçerik Üreticisi Kulübü’nün sınırlı bir beta sürümünü piyasaya sürmeyi planlıyor. Oyuncular yeni sezonda favori içerik üreticileri olan Ferg, HawksNest veya Bobby Plays olarak oynayabilecek.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept