reklamı kapat

POPÜLER

Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4’ün Battle Royale trendine cevabı ve zombi modları [Video]

Activision geçtiğimiz ay duyurduğu Call of Duty: Black Ops 4‘ü nihayet karşımıza çıkardı. Bilin bakalım oyun beraberinde ne getiriyor? Tabii ki Battle Royale modu.

Battle Royale modunun neredeyse bir tek Sims serisine gelmediği şu günlerde, ki ona da gelirse kesinlikle şaşırmayacağız, Call of Duty: Black Ops 4 için Battle Royale modu Blackout “müjdelendi”. PUBG ve Fortnite’a cevap niteliğinde olan bu moda bir önceki serilerde yer alan tüm karakterler ve mekanlar dahil ediliyor. Activision, herhangi bir Call of Duty oyununda yer almış en büyük haritayı vadediyor. Üstelik sadece kara değil hava ve deniz araçları da maceraya dahil. Bu arada Black Ops 4’ün tek kişilik oyun modu olmadığını söylemiş miydik? Çünkü tek kişilik oyun modunu çıkarmışlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Arkadaşını alan gelsin

Bu yıla özel olmak üzere oyunda tek kişilik mod bulunmayacak. Ancak gelecek Call of Duty oyunlarında etkileyici sinematikleriyle tek kişilik oyun modunun dönme ihtimali hala var. Tek kişilik oyun modunun yokluğu ise yeni zombi modlarıyla kapatılmak istenmiş. Zombi modları yepyeni hikayeleri de beraberinde getiriyor. Gladyatör ve Titanik esintileriyle hazırlanan bu modlar fazlasıyla eğlenceli görünüyor. Black Ops 4 aynı zamanda Battle.net’te de yer alacak. Seri için bir ilk diyebiliriz. Black Ops 4, 12 Ekim‘de PS4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek. Titanik videosuna paragrafın üzerinden; çoklu oyunculu mod, Blackout ve Gladyatör moduna ise haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Video

Multiplayer

Blackout

Gladyatör