reklamı kapat

POPÜLER

Iron Man, Avengers: Infinity War’da yeni bir kostüme kavuşuyor

Son zamanlarda Marvel’ın en fazla merak uyandıran projesinin Avengers: Infinity War olduğuna şüphe yok. Çekimleri devam eden filmin setinden her geçen gün yeni fotoğraflar paylaşılıyor. Son olarak Iron Man‘in bu filmde kullanacağı yeni zırhı gün yüzüne çıktı.

Robert Downey Jr.‘ın hayat verdiği Tony Stark yer aldığı her filmde farklı bir zırh kullanıyor. Dahi oluşu ve yaptığı icatlarla öne çıkan kahramanımız Marvel Sinematik Evreni’ndeki tüm karakterlerden daha fazla kostüm değişikliği yaşadı. Doğal olarak Avengers: Infinity War’da da farklı bir zırh kullanması hatta bu zırhın uzaya çıkabilecek kapasitede olması bekleniyordu. Paylaşılan set fotoğraflarına baktığımızda yapılan değişim göze çarpıyor.

Fotoğrafları paylaşılan sahnede Iron Man‘in yanı sıra Doctor Strange, Bruce Banner ve Wong yer alıyor. Iron Man kostümünün ise sadece üst kısmı görünüyor. Daha önce paylaşılan kamera arkası görüntülerinden biliyoruz ki, Iron Man’in zırhlı sahneleri bu şekilde çekiliyor. Kostümün geri kalanı ise CGI ile ekleniyor. Dolayısıyla CGI çalışmalarının ardından çok farklı bir Iron Man zırhı görmemiz de mümkün.

Yönetmenliğini Anthony ve Joe Russo kardeşlerin üstlendiği Avengers: Infinity War’un 4 Mayıs 2018’de vizyona girmesi bekleniyor. Iron Man’in yeni kostümünün tamamını ancak o zaman görebileceğiz.