reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War: Iron Man ve Doctor Strange’in Thanos’a karşı mücadelesinin perde arkası [Video]

Marvel‘ın son bombası Avengers Infinity War kamera arkası görüntüleriyle karşımıza çıkmayı sürdürüyor. Bu defa Iron Man ve Doctor Strange’in Thanos mücadelesinin kamera arkası gözler önüne seriliyor.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War neredeyse iki ay önce izleyici karşısına çıktı. O zamandan bu yana da gündemden düşmüyor. Kimi zaman açıklamalar, kimi zaman da teoriler öne çıkmayı başarıyor. Son zamanlarda ise kamera arkası görüntüleri internete düşmeye başladı. Bu sayede görsel efektlerin nasıl kullanıldığına dair net bir bilgi sahibi olabiliyoruz.

Paylaşılan son video Thanos, Iron Man ve Doctor Strange‘e odaklanıyor. Titan’daki mücadele sırasında karakterlerin nasıl yerleştirildiği ve görsel efektlerin ne şekilde kullanıldığını görüyoruz. Josh Brolin‘in Thanos’a hayat verebilmek için giydiği siyah kostüm yine yüzümüzü güldürüyor. Thanos ve Iron Man’in sahnesinin kamera arkası görüntüleri videodaki en dikkat çeken anlar oluyor. Oyuncuların etraflarında filmde gördüğümüz hiçbir şey yokken ciddiyetini kaybetmemesi ise asıl takdir ettiğimiz nokta oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Avengers 4 vizyona girene kadar teoriler ve Avengers Infinity War görüntüleri bizleri oyalamaya devam edecek. Iron Man ve Doctor Strange’in Thanos’a karşı mücadelesinin perde arkasını gözler önüne seren videoyu ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.