reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Jaime Lannister Game of Thrones’a çoktan veda etti

Televizyonun en çok konuşulan dizisi olan Game of Thrones‘un final sezonu için hazırlıklar sürüyor. Bu süreçte oyuncuların çıkıp ilgi çekici açıklamalarda bulunması şahit oluyoruz. Bunlardan sonuncusunu Jaime Lannister karakterine hayat veren Nikolaj Coster-Waldau gerçekleştirdi.

Advertisement

Hala Game of Thrones’un final sezonuyla ne zaman ekrana geleceği belli değil fakat herkes bu son altı bölümü konuşmaya devam ediyor. Oyuncuların açıklamaları da uzun araya rağmen heyecanı canlı tutmayı başarıyor. Geçtiğimiz haftalarda Emilia Clarke çıkıp dizideki son sahnesini çektiğini ve bu sırada fazlasıyla duygulandığını ifade etmişti. Şimdi benzer bir açıklama Jaime Lannister‘ı canlandıran Nikolaj Coster-Waldau’dan geldi. Sevilen oyuncu setteki işinin bitmediğini fakat dizideki veda sahnesini çoktan çektiğini ifade etti. Ardından tıpkı rol arkadaşları gibi final sezonunu şu sözlerle övdü:

“Game of Thrones’un hikayesi daha iyi şekilde bitirilemezdi. Hiç bu kadar çok çalışmamıştık. Normalde bu çabayla iki sezon çekebilirdik. Onun yerine iki katı çaba harcayıp altı bölüm çektik. Hiçbir masraftan katılmadı. Her şeyimizi ortaya koyduk.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bakalım Game of Thrones oyuncularının açıklamalarıyla yarattığı beklenti ardından son sezon beklentilerimizi karşılayabilecek mi?

İlginizi çekebilir

Game of Thrones 7. sezon fragmanı