reklamı kapat

POPÜLER

Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp’ın ek sahnesi olay oldu

Ant-Man and the Wasp‘ın vizyon macerasının başlamasına kısa süre kala filmle ilgili ilk yorumlar geldi. Herkesin dilinse ise film sonrası sahne var.

Avengers: Infinity War sonrası, Marvel Sinematik Evreni’nin vizyona girecek olan ilk filmi Ant-Man and the Wasp için heyecan dorukta. Çünkü hayranlar hem Infinity War öncesi karakterlerimizin nerede olduğunu merak ediyor, hem de film sonrası yayınlanacak ek sahnede bir Avengers 4 ipucu yakalanabileceği düşünülüyor. Hal böyle olunca, ilk filmi diğer Marvel filmleri kadar ilgi görmese de Ant-Man and the Wasp’a ilginin artacağı aşikar. Geçtiğimiz gün yurt dışında ön gösterimi gerçekleştirilen film içinse ilk spoilersız yorumlar geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Ek sahne Marvel’ın en iyisi”

Eğlenceli ve keyifli bir film olduğuna ilişkin yorumların arasında en dikkat çekenler ise ek sahneye yönelik yapılan yorumlardı. Hayranlar, filmin ek sahnesinin filmin en iyi yanı olduğunu düşünüyor. Hatta bazı eleştirmenler “Marvel filmlerinin en iyi ek sahnesi” gibi iddialı yorumlarda dahi bulunmuş.

Doğal olarak bu yorumlar da ister istemez akla Avengers 4 bağlantısı teorilerini getiriyor. Filmin tam adının yeni Ant-Man filmi ile açıklanabileceği dedikoduları dolaşıyordu. Aynı şekilde filmin ek sahnesi, kahramanlarımızın Infinity War’un sonunda yaşadığı kayba da götürebilir. Bu da yine aynı şekilde en azından sağ kalan karakterlerin yeni filmdeki motivasyonunu anlamamızı sağlar diye düşünüyoruz. Tabii tüm bu sorular film vizyona girdiğinde açıklığa kavuşacak. Filmin vizyon tarihi 6 Temmuz.

İlgili video

Fragman