reklamı kapat

POPÜLER

Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp’ın yıldızından samimi itiraf

Ant-Man and the Wasp‘ın izleyici karşısına çıkmasına çok az bir zaman kaldı. Özellikle Avengers 4 bağlantısı sebebiyle merak uyandıran filme dair yeni bir detay ortaya çıktı. Filmin yıldızlarından biri ayrılık kararından son anda vazgeçtiğini açıkladı.

Bildiğini gibi Marvel yıldız isimlerle anlaşma sağlama konusunda genelde problem yaşamıyor. Kahramanlara hayat veren ünlü oyuncuların yanında yan rolde gördüğümüz efsane pek çok isim bulunuyor. Bunlardan biri de Michelle Pfeiffer. Tecrübeli oyuncuyu Ant-Man and the Wasp’ta Janet van Dyne rolünde seyredeceğiz. Orijinal Wasp olarak da tanımlayabileceğimiz karakter 30 sene sonra geri dönecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fakat görünen o ki Michelle Pfeiffer son dakikada Ant-Man and the Wasp’tan ayrılmaya karar veriyor. Bu durumu öğrenen yönetmen Peyton Reed ise durumu değiştirmek için elinden geleni yapıyor. Önce Janet van Dyne’ın yer aldığı Wasp çizgi romanlarını bulup karakteri ona daha net bir şekilde tanıtıyor. Ardından 30 seneden sonra quantum aleminden çıkacak olan Janet’in enteresan bir karakter olduğunu anlatıyor. Böylece Michelle Pfeiffer yeniden ikna olduğunu ifade ediyor.

Öte yandan bu ayrılık kararı Ant-Man and the Wasp’a özel bir durum değil gibi duruyor. Sevilen oyuncu pek çok projesinden son anda ayrılmaya karar verdiğini, bunun kendisi için doğal bir süreç olduğunu ifade ediyor. Buna rağmen Marvel’ın Peyton Reed’e teşekkür borçlu olduğunu düşünüyoruz.

İlginizi çekebilir

Ant-Man and the Wasp tanıtımı