reklamı kapat

POPÜLER

Ant-Man Marvel

Marvel meşhur Ant-Man teorisini doğruladı

Ant-Man and the Wasp’in vizyona girmesine kısa bir süre kala Marvel bizleri şaşırttı. İlk Ant-Man filmiyle alakalı meşhur teorinin doğru olduğu açıklandı.

Bildiğiniz gibi Ant-Man and the Wasp’ın hikayesinin bir kısmı Janet van Dyne‘ı aramaya odaklanacak. Eski Wasp’ın dünyayı kurtarmaya çalışırken fazlasıyla ufaldığı ve Quantum dünyasında kaybolduğu biliniyor. İşte Scott Lang ve Hope onu bulmak için mücadele edecek. Fakat bu Quantum alemini ilk görüşümüz olmayacak. Aksine ilk filmin finalinde Scott Lang’in fazlasıyla küçüldüğünü ve kaybolmak üzere olduğunu görmüştük. Marvel sevenler bu sahnede ufacık bir anda dahi olsa Janet van Dyne’ın fonda görüldüğünü düşünüyordu. Sonunda Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige bu teorinin doğru olduğunu ifade etti. Bunca zamandır bu teoriye inanan herkes rahat bir nefes aldı. Ant-Man and the Wasp‘ın tanıtım sürecine dahil olan Kevin Feige durumu şöyle özetledi:

“Ant-Man’de tüm filmi sahne sahne inceleyenlere Ant-Man and the Wasp’taki hikayeden ufak bir ipucu yerleştirmiştik. Fonda Janet’in Wasp formu birkaç saniyeliğine görünüyordu. Şimdi onun hikayesini bu filmde keşfedeceğiz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Buradan bir kez daha anlıyoruz ki Marvel hayranları filmleri saniye saniye incelemek ve teori üretmek konusunda fazlasıyla başarılı. Bakalım Avengers 4‘e dair teorilerden hangileri doğru çıkacak?

İlginizi çekebilir

Fragman