reklamı kapat

POPÜLER

ant-man and the wasp

Ant-Man and the Wasp’tan keyifli kamera arkası görüntüleri

19 Haziran 2018

Vizyona girmesine çok az bir zaman kala Ant-Man and the Wasp‘ın kamera arkası görüntüleri ortaya çıktı. Direkt olarak Avengers 4’e bağlanmasını beklediğimiz filmin seti oldukça keyifli bir ortam gibi görünüyor.

Yönetmenliğini Peyton Reed‘in üstlendiği Ant-Man and the Wasp ile az da olsa geçmişe gidiyoruz. Avengers Infinity War’dan hemen önce Scott Lang veHope van Dyne‘ın neler yaşadığı gözler önüne seriliyor. Bildiğiniz gibi Scott, Captain America Civil War’da Steve Rogers’ın yanında saf tutmuştu. Bu kararı da ev hapsi almasıyla sonuçlanmıştı. İki senelik cezası devam eden kahramanımız kendini yeni bir maceranın ortasında bulacak. İlk filmde gördüğümüz Quantum Realm olaylarda büyük bir rol üstlenecek.  İkili bir yandan Ghost ile mücadele edecek, öte yandan seneler önce kayıplara karışan Janet van Dyne’ı bulmaya çalışacak. Onların yaşadıkları bir şekilde Avengers 4’e bağlanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ant-Man and the The Wasp’ın başrollerini Paul Rudd, Evangeline Lilly ve Michael Douglas üstleniyor. Onlara Michelle Pfeiffer, Judy Greer, Michael Peña, Laurence Fishburne gibi isimler eşlik ediyor. 6 Temmuz‘da vizyona girecek filmin kamera arkası görüntülerine haberimizin girişindeki galeriden ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Ant-Man and the Wasp TV spotu