reklamı kapat

POPÜLER

Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp’tan paylaşılan sahne Wasp kahramanlığa soyunuyor [Video]

Marvel’ın elinden çıkan Ant-Man and the Wasp için geri sayım devam ediyor. Birkaç gün sonra izleyici karşısına çıkacak filmden yeni bir sahne paylaşıldı. Bu sahnede Wasp’ın kahramanlığa adım atmasını ve Ghost’a karşı mücadele verişini görüyoruz.

Ant-Man and the Wasp normalde çok heyecan uyandıran bir film olmamasına rağmen Avengers 4 ile direkt bağlantısı olacağı için fazlasıyla merak ediliyor. Scott Lang ve Hope van Dyne‘ın birlikte çalışmaya başlayacağı filmin kötüsü olarak Ghost’u seyredeceğiz. Marvel çizgi romanlarında olduğundan farklı bir şekilde ele alınan Ghost oldukça gizemli bir karakter. Marvel tarafından paylaşılan yeni sahnede ise Hope’u ona karşı mücadele verirken görüyoruz. Babası Hank Pym ve Scott Lang ise olanlara uzaktan şahit oluyor. Ghost’un ne kadar zorlu bir rakip olduğu anlaşılınca Scott harekete geçiyor ve yardıma koşmaya karar veriyor. Burada son bulan sahnenin devamı için filmin vizyona girmesini beklememiz gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Merakla beklenen filmin başrollerini Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Hannah John-Kamen, Judy Greer gibi isimler üstleniyor. Ant-Man and the Wasp filmi 6 Temmuz‘da izleyici karşısına çıkacak. Filmden paylaşılan kısa dövüş sahnesini ise haberimizin girişinde yer alan videoda bulup seyredebilirsiniz.