reklamı kapat

POPÜLER

NBA 2K19

Kapak yıldızı belli olan NBA 2K19’un çıkış tarihi ortaya çıktı [Video]

2K, bugün yaptığı açıklamayla NBA 2K19 standart versiyonunun kapağında Milwaukee Bucks’ın Giannis Antetokounmpo’nun olduğunu duyurdu.

Antetokounmpo, inanılmaz atletik özellikleriyle de Çılgın Yunan diye çevirebileceğimiz “Greek Freak” lakabıyla tanınıyor.

“NBA 2K19 ile serinin kapağında yer alan ilk uluslararası oyuncu olmaktan dolayı onur duydum” diyen Antetokounmpo sözlerine “NBA 2K serisini oynamaya bayılıyorum ve oyun benim için çok anlam ifade ediyor. NBA’de bu tanınırlığa ulaşmak için çok çalıştım ve NBA 2K19’un kapağında yer almak benim için bir hayalin gerçeğe dönüşmesi demek” diyerek devam etti.

Antetokounmpo, zeki kişiliği ve sıra dışı yeteneği sayesinde NBA hayranlarının gönlünü hızlı bir şekilde çalmayı başardı. Diğer NBA oyuncularının da saygısını kazanan Antetokounmpo kısa zamanda En İyi İkinci Çaylak Takımı, NBA En İyi Defans İkinci Takım, NBA En İyi İkinci Takım (iki kere) ve En Çok Gelişme Kaydeden Oyuncu ödüllerini aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

NBA 2K19 Standart Versiyon ön siparişlerinde aşağıdaki dijital içerikler yer alacak:

5,000 Virtual Currency
10 MyTEAM paketi (her hafta bir tane verilecek)
1 adet Giannis Antetokounmpo Sapphire MyTEAM kartı

NBA 2K19 ne zaman oyun tutkunlarıyla buluşacak?

NBA 2K19 standart versiyon ve NBA 2K19 20. Yıldönümü Versiyonu, eylül 2018’de PlayStation4 için piyasaya çıkacak.

Oyunun MyCAREER moduna önceden başlamak isteyen oyuncular, tamamen yenilenen oyunThe Prelude oyununu 31 Ağustos 2018 tarihinden itibaren PlayStation 4 konsollarına indirebilir.

Video