reklamı kapat

POPÜLER

Ant-Man and the Wasp

Marvel’ın yeni bombası Ant-Man and the Wasp’ın ilk fragmanı yayında [Video]

Marvel‘ın bu sene izleyici karşısına çıkartmayı planladığı yapımlardan biri de Ant-Man and the Wasp. Yaz aylarında vizyona girecek filmin ilk fragmanı sonunda gün yüzüne çıktı. Bu sayede Captain America: Civil War‘un ardından Ant-Man’e neler olduğunu öğrenme fırsatı yakalıyoruz. Wasp ise sonunda kostümüne kavuşup kahramanlığa soyunuyor.

Önümüzdeki haftalarda vizyona girecek Black Panther ve yılın beklenen filmi Avengers Infinity War varken Ant-Man and the Wasp biraz geri planda kalıyor. Bu yeni filmle Marvel Sinematik Evreni bir parça daha büyüyor. Bir kadın süper kahraman daha beyaz perdeye taşınıyor.

Farklı bir macera başlıyor

Hatırlarsanız Ant-Man’i son olarak Captain America: Civil War filminde görmüştük. Captain America’nın saflarında yer alarak mücadeleye dahil olmuştu. Fakat filmin sonunda işler onun açısından pek iyi bitmemişti.  Ant-Man and the Wasp fragmanında da bu konulara değiniliyor. Scott Lang, Hope’a “Çağırsam yardıma gelir miydin?” diye soruyor. O da “En azından yakalanmazdın” diyerek cevap vermeyi tercih ediyor.

Peyton Reed’in yönettiği filmin başrollerini Paul Rudd, Evangeline Lilly ve Michael Douglas üstleniyor. Onlara Michelle Pfeiffer, Judy Greer, Michael Peña, Laurence Fishburne gibi isimler eşlik ediyor. Filmin 6 Temmuz‘da gösterime girmesi bekleniyor. Paylaşılan ilk fragmanı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video