reklamı kapat

POPÜLER

Ant-Man and the Wasp

Avengers 4 öncesinde gelecek Ant-Man and the Wasp’tan yüzümüzü güldüren tanıtım [Video]

Avengers Infinity War‘u seyrettiğimizden beri heyecan dorukta. Avengers 4’e kadar da kocaman bir sene var. O zamana kadar sadece iki Marvel filmi seyredeceğiz: Ant-Man and the Wasp ile Captain Marvel. Özellikle Ant-Man’in dördüncü Avengers filminde büyük rol oynayacağı söyleniyor fakat filmin fragmanı daha çok işin eğlencesine odaklanıyor.

Daha önce paylaşılan detaylardan biliyoruz ki bu hikaye Captain America Civil War ve Avengers Infinity War arasındaki zaman dilimini konu edecek. Eksikliği hissedilen Scott Lang’ın başına neler geldiğine şahit olacağız. Aynı zamanda Marvel’ın sevilen kadın kahramanlarından The Wasp da beyaz perdeye taşınmış olacak. İkili bir yandan Ghost ile mücadele edecek, öte yandan seneler önce kayıplara karışan Janet van Dyne’ı bulmaya çalışacak. Onların yaşadıkları bir şekilde Avengers 4’e bağlanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel’ın diğer filmlerinden biraz daha geri planda kalan  Ant-Man and the The Wasp’ın başrollerini Paul Rudd, Evangeline Lilly ve Michael Douglas üstleniyor. Onlara Michelle Pfeiffer, Judy Greer, Michael Peña, Laurence Fishburne gibi isimler eşlik ediyor.

Yönetmenliğini Peyton Reed’in üstlendiği Ant-Man and the The Wasp filmi 6 Temmuz‘da vizyona girecek. Paylaşılan son tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.