reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Sızdırıldığı iddia edilen Avengers 4 senaryosu

Avengers Infinity War’un ardından tüm ilgi Avengers 4‘e kaymış durumda. Reddit’te paylaşılan yeni bilgilere bakılırsa heyecanla beklenen filmin senaryosu internete sızdırılmış olabilir.

Aslına bakarsanız bu tarz iddialar her türlü yapım için ortaya atılıyor. Fakat Avengers 4’ün durumu biraz farklı. Orijinal paylaşımı yapan kullanıcının Avengers Infinity War için de sızıntı paylaştığı biliniyor. Üstelik söylediklerinin yarısının gerçek çıkması fazlasıyla dikkat çekici. Bu sebeple Avengers 4 sızıntısı daha enteresan bir hal alıyor. Paylaşımda yer alan detaylar ise şöyle:

• Iron Man, Avengers ekibini yeniden topluyor ve kendi Sonsuzluk Eldiveni’ni yapmaya karar veriyor. Ant-Man’in yardımıyla zaman yolculuğu yaparak Sonsuzluk Taşları’nı topluyor. Thanos durumu fark edip onu durdurmaya çalışıyor.

• Hikayenin bir noktasında Thor ve Captain America birlikte Thanos’a karşı mücadele veriyor. Tony Stark’ın Sonsuzluk Taşları’nı farklı zamanlarda toplamasıyla geçmiş değişiyor. Mjolnir parçalanmıyor. Mücadele sırasında Captain America Mjolnir’i kullanıyor ve Thanos’u oyalarken ölüyor.

• Thor, Thanos’a karşı bir ordu topluypr. Captain Marvel da ona katılıyor.

• Hawkeye henüz tamamlanmamış Sonsuzluk Taşı’nı Black Order’dan koruyor. Filmde de hayati bir rol üstleniyor.

• Bruce Banner ve Hulk arasındaki uyuşmazlık çözülüyor. Sonsuzluk Eldiveni’ni Hulk kullanıyor ve bu sırada tek kolunu kaybediyor.

• Pek çok MCU filmi ziyaret ediliyor ve zamanda yaşanan değişikliklerle filmler birbirine bağlanıyor. Örneğin güç taşının alınmasıyla Guardians of the Galaxy’nin bir araya gelmesi için neden kalmıyor. Fakat bu değişiklikler kalıcı değil.

• Orijinal Avengers ekibinden iki kişi haricinde herkes ölüyor.

• Filmin ilk ismi Avengers Infinity Gauntlet’ti fakat Zoe Saldana ağzından kaçırınca değiştirmeye karar verdiler.

Tahmin edebileceğiniz üzere bu söylenenlerin ne kadarının doğru olduğunu bilmiyoruz. Fakat yabancı basın şu an bu detayları konuşuyor. Bakalım gerçekten de Iron Man‘in ağırlıkta olduğu bir hikaye mi seyredeceğiz?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War fragmanı