reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Yeni Avengers 4 sızıntısındaki şaşırtıcı detay

Avengers Infinity War‘da yaşanan şaşırtıcı gelişmelerin ardından Avengers 4 merakla bekleniyor. Dolayısıyla filme dair pek çok iddia ve söylenti ortalıkta dolanıyor. Bunlardan biri de filmin senaryosuyla ilgili. Heyecan uyandıran filmin sürpriz noktalarından biri internete sızdırılmış olabilir.

Aslına bakarsanız bu Avengers 4 adına paylaşılan ilk sızıntı değil. Aksine daha önce Reddit‘te filmin ayrıntılı senaryosu paylaşılmıştı. Sızdırıldığı iddia edilen senaryoya göre Iron Man zaman yolculuğunu kullanacak. Ant-Man yardımıyla geçmişe gidip Sonsuzluk Taşları‘nı toplamaya başlayacak. Hatta senaryoda Thanos‘un bu durumu fark ettiği ve kahramanlarımızın peşine düştüğü ifade ediliyordu. Reddit’te paylaşılan yeni sızıntı da bir önceki senaryoyu destekler nitelikte. Tony Stark‘ın geçmişe gidip farklı zamanlarda topladığı taşların Thanos’un Sonsuzluk Eldiveni’nden kaybolacağı, onun durumu bu sayede anlayacağı ifade ediliyor. Bunun yanında Avengers Infinity War‘da gerçeklikten silinen kahramanların aslında ölmediği, Sonsuzluk Taşları içinde alternatif bir evrene hapsolduğu ifade ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tahmin edebileceğiniz üzere bu iddiaların gerçekle alakası olup olmadığını bilme şansımız yok. Şayet söylenenler doğruysa Marvel‘ın önemli sürprizlerinden biri açığa çıktı diyebiliriz. Merak ettiğimiz soruların yanıtını almak için ise yaklaşık 11 ay daha beklememiz gerekecek.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War kamera arkası