reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy 3

James Gunn Guardians of the Galaxy 3 belirsizliğine son verdi

Avengers 4‘ün ardından izleyici karşısına çıkmasını beklediğimiz Guardians of the Galaxy 3 hakkında pek çok kafa karıştırıcı detay bulunuyor. Serinin yönetmeni James Gunn sonunda bu belirsizliklerden birini ortadan kaldırdı.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War şaşırtıcı bir şekilde son buldu. Thanos’un Sonsuzluk Taşları’nın tamamını ele geçirmesinin ardından kahramanlarımızdan bazıları gerçeklikten silindi. Bu durumdan en fazla etkilenen ekip de Guardians of the Galaxy oldu. Bu yüzden herkes serinin üçüncü filminin nasıl olacağını, kahramanlarımızın Avengers 4‘te nasıl geri döneceğini merak ediyor. Elbette bu süreçte pek çok söylenti ortaya atılıyor. Bunlardan biri de Guardians of the Galaxy 3’ün geçmişe döneceği yönündeydi. Marvel hayranlarından biri bu durumu Twitter üzerinden dile getirdi ve James Gunn‘a işin aslını sordu. Stargirl’ün “James bey Guardians of the Galaxy, Avengers Infinity War’dan önce mi geçecek, sonra mı?” sorusuna James Gunn “Sonra geçecek” diyerek yanıt verdi. Böylece filmin geçeceği zamana dair spekülasyonlar da son bulmuş oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Henüz Guardians of the Galaxy 3’ün ne zaman vizyona gireceği belli değil ancak tahminler 2020 civarına yoğunlaşıyor. Bakalım kesin bir tarih duyurulması için ne kadar beklememiz gerekecek?

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War kamera arkası