reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy

James Gunn’dan Guardians of the Galaxy sevenleri üzecek sözler

Son olarak Avengers Infinity War‘da izleyici karşısına çıkan Guardians of the Galaxy ekibinin beyaz perdeye döneceğini zaten biliyoruz. Avengers 4’ün yanı sıra Guardians of the Galaxy Vol. 3 de geliyor. Fakat serinin üçüncü filmi biraz üzücü olacak gibi görünüyor.

Keyif kaçıran detaylara fazla girmeden bahsetmek gerekirse, Avengers Infinity War’da yaşananlar en çok Guardians of the Galaxy üyelerini etkiledi. Bu sebeple herkes Avengers 4‘ün ve Guardians of the Galaxy Vol. 3’ün nasıl olacağını merak ediyor. James Gunn ise zaman zaman dikkat çeken açıklamalara imza atıyor. Bunlardan sonuncusu üçüncü filmle alakalıydı. Başarılı yönetmen izleyicileri bekleyen hikayeyi şu sözlerle özetledi:

“Guardians of the Galaxy Vol. 3 üçlemeyi tamamlayan film olacak. Üçüncü filmle birlikte ekibin şimdiye kadar gördüğümüz haline veda edeceğiz. Üç filmlik hikaye de tamamlanmış olacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aslına bakarsanız bu sözleri olumlu veya olumsuz algılamak mümkün. Sonuçta James Gunn bu seri son bulacak değil de, üçleme tamamlanacak diyor. Buna rağmen Guardians of the Galaxy sevenler endişeli. Ekibin mevcut halinden memnun olanlar hangi karakterlere elveda demek zorunda kalacağımızı merak ediyor. Bu sorunun yanıtını almak için ise en azından Avengers 4‘e kadar beklememiz gerekecek.

İlgili video

Avengers: Infinity War kamera arkası