reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy 3

Guardians of the Galaxy 3 filminde son durum

Aklımız fikrimiz Avengers Endgame‘de. Buna rağmen Marvel’ın Guardians of the Galaxy 3 planları da büyük merak uyandırıyor. Son açıklamalara bakılırsa en azından senaryo hazır görünüyor.

Guardians of the Galaxy, Marvel‘ın en sevilen serilerinden biri desek, abartmış olmayız. Hiç tanınmayan bir kahraman grubu olmalarına rağmen gördükleri ilgiyle stüdyonun yüzünü güldürmeyi başardılar. Bu yüzden Avengers Endgame’in ardından Guardians of the Galaxy 3 gelecekti. Fakat serinin yönetmeni James Gunn attığı tweetlerden dolayı kovulunca proje askıya alındı. Serinin geleceğine belirsizlik hakim oldu. Uzun süre boyunca James Gunn’ın kaleme aldığı senaryonun kullanılıp kullanılmayacağı tartışıldı. Guardians of the Galaxy 3’e dair son durumu özetleyen Nebula karakterine hayat veren Karen Gillan oldu.

“Yönetmenimiz (James Gunn) bu projede bizimle değil. Buna rağmen Guardians of the Galaxy serisine devam edebildiğimiz için mutluyuz. Böylece hayranlarımızla buluşmaya devam etmiş olacağız. Bence bu en önemli nokta. Daha üçüncü filme dair detaylara hakim değilim ama ortada hazır bir senaryo var.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Karen Gillan’ın sözleri sayesinde en azından Guardians of the Galaxy 3 filminin senaryosunun hazır olduğunu öğreniyoruz. Çekimlerin başlayabilmesi için ise filme yeni bir yönetmen bulunmasını bekliyoruz. Bakalım bu görevi kim üstlenecek?

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame ilk fragman