reklamı kapat

POPÜLER

Iron Man Guardians of the Galaxy

Avengers Endgame: Iron Man’in kurtuluşu Guardians of the Galaxy’de gizli

Marvel’ın paylaştığı Avengers Endgame fragmanıyla birlikte herkes Iron Man’in nasıl kurtulacağını merak ediyor. Bu sorunun yanıtı Guardians of the Galaxy serisinde gizli olabilir.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War’un finalinde Thanos başarılı oldu. Canlıların yarısı gerçeklikten silindi. Tony Stark ve Nebula, Guardians of the Galaxy’nin gemisiyle dünyaya dönmeye çalışıyor fakat gemi arıza yapmış durumda. Günlerde yemeksiz ve susuz kalan Tony Stark ölümün eşiğinde. Fakat herkes onun bir şekilde kurtulacağını tahmin ediyor. Onu kurtaracak kişi Rocket Raccoon olabilir.

Iron Man’i kurtarak enteresan detay NaughtyDawgs isimli Reddit kullanıcısı tarafından fark edildi. Guardians of the Galaxy sersinde Rocket Raccoon’un kullandığı bir alet bulunuyordu. Hatta bu cihazın tam olarak ne olduğu büyük merak uyandırmıştı. James Gunn ise hayranların sorularını Twitter üzerinden yanıtlamıştı. O dönemde sorulan soru şu olmuştu: “Rocket elindeki aleti kendisi mi tasarladı yoksa tamir işleri için kullanılan standart bir alet mi?” James Gunn da şu sözlerle cevap vermişti. “Bu onun kendi icat ettiği bir şey değil ama çok pahalıbir alet. Gemiye dair tüm detayları aklında tutan ve gerekli durumlarda yedek parça üretebilen bir cihaz. Çok gelişmiş bir üç boyutl yazıcı olarak düşünebilirsiniz. Kullanabilmek için tecrübe, zaman ve sabır gerekiyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Guardians of the Galaxy gemisinde tam olarak neyin arızalı olduğunu bilmiyoruz. Fakat Tony Stark‘ın aradığı çözüm Rocket Raccoon’un kullandığı bu alet olabilir.

İlginizi çekebilir

Avengers End game ilk fragman