reklamı kapat

POPÜLER

Men in Black International

Thor Ragnarok yıldızlarını buluşturan Men in Black International fragmanı [Video]

Başrollerini Thor Ragnarok filminin yıldızları Chris Hemsworth ve Tessa Thompson’ın üstlendiği Men in Black International ilk fragmanıyla karşımıza çıkıyor. Bizleri oldukça eğlenceli bir hikaye bekliyor gibi görünüyor.

Tommy Lee Jones ve Will Smith ile tanıştığımız Men in Black serisi yola kaldığı yerden devam ediyor. Fakat artık seriyle özdeşleşen oyuncuların büyük bir kısmı yok. Bu sefer başrol oyuncusu olarak karşımıza Marvel’ın yıldızları Chris Hemsworth ve Tessa Thompson çıkıyor. Thor Ragnarok’ta birlikte seyrettiğimiz ikili bu sefer MIB ajanı olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Onlara Liam Neeson, Kumail Nanjiani, Emma Thompson, Rafe Spall ve Rebecca Ferguson gibi başarılı isimler eşlik ediyor. F. Gary Gray tarafından yönetilen dördüncü filmin ismi Men in Black International.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu sefer MIB ekibinin Londra’daki maceralarına şahit oluyoruz. Chris Hemsworth Ajan H karakterini canlandırıyor. Tessa Thompson’ın hayat verdiği Amerika’daki Ajan M ise ona yardım için İngiltere’ye gidiyor. İkili birlikte çalıştıkları davada bir cinayet gizeminin içine düşüyor. Bu yüzden dünyanın çeşitli yerlerine gidip bu davayı çözmek için uğraşıyorlar. Men in Black International filminin 14 Haziran 2019‘da izleyici karşısına çıkması bekleniyor. Art Marcum ve Matt Holloway’in kaleme aldığı filmden paylaşılan ilk fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.